Hoge Duin en Daalseweg 18

2061 AG Bloemendaal

5 slaapkamers

2960² perceel

278m² wonen

Vraagprijs: €3.600.000 k.k.

BIJZONDERE VRIJSTAANDE VILLA MET MET GARAGE, CARPORT EN MET EEN ZWEMBAD GELEGEN OP HET KOPJE VAN BLOEMENDAAL GRENZEND AAN DE KENNEMER DUINEN.

Op één van de mooiste plekken van Nederland, aan de rand van de duinen staat deze vrijstaande villa met garage, zwembad en zonnige tuin rondom.
De tuin is rondom en kenmerkt zich door het deels glooiende perceel met veel "groen" en het prachtige zicht op de duinen. De tuin biedt ook veel privacy.

Om het gehele huis ligt een prachtige zonnige tuin met meerdere zonnig terrassen en een vrijstaande stenen schuur.
De woning ligt werkelijk op een prachtig en uniek punt, met aan achterzijde volledige privacy en direct aan de duinen.
De villa is gelegen in een gebied dat valt onder beschermd dorpsgezicht. Dichtbij vind je de gezellige winkelstraat van Bloemendaal waar je uitstekend terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen maar ook diverse boetieks en restaurants. En de winkelstraat van Overveen en het NS-Station met directe verbinding naar Haarlem, Amsterdam en Zandvoort liggen lekker dichtbij. Ook liggen diverse scholen zowel basis als voortgezet en hoger onderwijs, het gezellige stadshart van Haarlem, het strand en de duinen van Bloemendaal/Zandvoort en vele natuurgebieden w.o. het Nationaal Park Kennemerduinen, op enkele fietsminuten afstand. Uitvalswegen o.a. naar Amsterdam, Schiphol, Alkmaar, Den Haag en Leiden in de directe omgeving.

Indeling; entree, hal, toilet, tv-kamer, woonkamer met openhaard en met schitterend uitzicht, studeerkamer, woonkeuken met inbouw apparatuur, toegang tot grote garage en toegang naar grote kelder verdeeld in 2 aparte ruimten als voorraad en wijnkelder.
De begane grond is voorzien van natuurstenen vloer.
1e etage; ouderslaapkamer met toegang naar badkamer met bad, douche, wc en groot wastafelmeubel,
3 kamers aan achterzijde met schitterend uitzicht over de duinen en met balkon, 5e grote slaapkamer aan voorzijde met grote bergkasten, kinderbadkamer met wastafel en douche. Separate wc.

* Gezellig familiehuis;
* Vrij uitzicht over de duinen;
* Zonnige tuin rondom met zwembad, zonneterrassen en boomhut;
* Vijf slaapkamers, 2 badkamers;
* Zonnige tuin rondom met een beschutte ligging;
* Beschermd dorpsgezicht;
* Uitstekende parkeergelegenheid in de garage en op eigen terrein en met 2x carport;
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden;
* Bouwvergunning aanwezig voor het realiseren van vrijstaande nieuwbouw villa;
* Plannen nieuwbouw villa ter inzage bij verkopend makelaar;
* Oplevering kan spoedig.

Overdracht

Vraagprijs € 3.600.000,00 kosten koper

Vraagprijs per m2 €12.949,64

Aangeboden sinds July 7, 2025

Status BESCHIKBAAR

Bouw

Soort woonhuis VILLA, WOONHUIS

Bouwjaar 1963

Indeling

Aantal kamers 7

Aantal Slaapkamers 5

Energie

Energielabel Cv Ketel

Plan een bezichtiging

Hoge Duin en Daalseweg 18 ,
2061 AG Bloemendaal

Routebeschrijving
DMC Makelaars - Overveen
Bloemendaalseweg 245
2051 GC Overveen

Wil je nog meer zien?

Bekijk ook deze woningen

Bekijk ons volledige aanbod