Eikenweg 6E

1092 BZ Amsterdam

4 slaapkamers

perceel

128m² wonen

Vraagprijs: €1.350.000 k.k.

Uniek en licht penthouse gelegen aan de rand van het prachtige Oosterpark, op slechts enkele stappen van het bruisende Beukenplein met zijn trendy cafés, restaurants en winkels. Dit goed onderhouden appartement combineert luxe wooncomfort met een toplocatie in Amsterdam-Oost – voor iedereen die het beste van de stad wilt ervaren.

Met een royale woonoppervlakte van 128 m² biedt het penthouse een bijzonder ruimtelijke en open indeling. Daarnaast beschikt de woning over twee grote zonnige terrassen (georiënteerd op het zuidwesten) waar u tot in de late uren kunt genieten van de zon en het uitzicht over de binnentuin.

Het appartement is zowel via de trap als met de lift bereikbaar en heeft een privé berging in het souterrain.

Kenmerken
- Lichte woonkeuken met ruimte voor een grote eettafel
- Stijlvolle zitkamer met grote raampartijen en toegang tot het terras
- Riant zonneterras met zonnescherm, welke beschermd tegen de zon, maar ook privacy biedt
- Vier volwaardige slaapkamers
- Twee moderne badkamers
- Privé berging
- Goede parkeermogelijkheden in de omgeving

Indeling:
Parterre: trappenhuis, lift, eigen inpandige berging.
4de etage: entree, hal, woonkamer met schuifpui naar balkon, woonkeuken, slaapkamer aan de voorzijde, apart toilet, badkamer met wastafel meubel, douche, ligbad en wasmachine aansluiting, slaapkamer aan de achterzijde.
5de etage: overloop, toegang met schuifpui naar riant terras met groot zonnescherm, slaapkamer, 2de badkamer met toilet, wastafel meubel en douche, slaapkamer.

Bijzonderheden:
- Voorzien van zonnepanelen
- Slaapkamers op de 5de etage voorzien van airco
- In 2018 is de woning opgebouwd
- C.v. ketel uit 2020
- Voorzien van vloerverwarming
- Schilderwerk buitenkant 2025
- VvE bijdrage € 250,-- per maand (opbouw valt buiten de VvE)
- Eeuwigdurende erfpacht vastgesteld op basis van 922 euro per jaar (basis 2020),betaald tot 2046

Locatie
Een absolute toplocatie in een van de meest geliefde wijken van Amsterdam. Binnen 15 minuten fietsen bereikt u culturele hotspots zoals het Museumplein, het centrum en luxe shopping zoals De Bijenkorf. Goede bereikbaarheid met openbaar vervoer en uitvalswegen. Daarnaast zijn ook de Stopera en Carré binnen 10 minuten te bereiken.

Een unieke kans om te wonen in een hoogwaardig en stijlvol appartement op een fantastische plek in Amsterdam-Oost.
Plan vandaag nog een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer en ruimte die dit penthouse te bieden heeft.

Overdracht

Vraagprijs € 1.350.000,00 kosten koper

Vraagprijs per m2 €10.546,88

Aangeboden sinds November 4, 2025

Status BESCHIKBAAR

Bouw

Soort woonhuis , APPARTEMENT

Bouwjaar 1997

Indeling

Aantal kamers 5

Aantal Slaapkamers 4

Energie

Energielabel Cv Ketel

Plan een bezichtiging

Eikenweg 6 E,
1092 BZ Amsterdam

Routebeschrijving
DMC Makelaars - Amsterdam
Vijzelstraat,68-78
1017 HL Amsterdam

Wil je nog meer zien?

Bekijk ook deze woningen

Bekijk ons volledige aanbod