Te koop

Beukenplein 35

1092 BB Amsterdam

Vraagprijs

€ 800.000 k.k.

3
Slaapkamers
89 m²
Woonoppervlakte
1997
Bouwjaar
B
Energielabel

Omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs € 800.000 k.k.
Vraagprijs per m² € 8.989
Status Te koop

Bouw

Soort woonhuis , APPARTEMENT
Bouwjaar 1997

Oppervlakten

Woonoppervlakte 89 m²

Indeling

Aantal kamers 4
Aantal slaapkamers 3

Energie

Verwarming Cv Ketel

Plattegrond

Plan een bezichtiging

Beukenplein 35
1092 BB Amsterdam

Routebeschrijving
Amsterdam
DMC Makelaars - Amsterdam
Vijzelstraat 68-78
1017 HL Amsterdam